Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23952
Stary 02.07.2024, 16:51
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Ja bym Zwolinskiego bral (Piasecki w Rakowie teraz Piast sprawial lepsze wraznie w zeszlym sezonie imho) to jest typ zawodnika ktory jest nam bardzo potrzebny, gosc ograny wiec to nie jest strzal w ciemno.
Mysle ze poroblemem bedzie nie tyle wysokosc kontraktu co jego dlugosc.
Jest ryzyko, że przyjdzie tu na wakacje, jeżeli, to kontrakt uzależnić od strzelonych bramek.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując