AgresywnyChomik napisał(a):

Ja bym Zwolinskiego bral (Piasecki w Rakowie teraz Piast sprawial lepsze wraznie w zeszlym sezonie imho) to jest typ zawodnika ktory jest nam bardzo potrzebny, gosc ograny wiec to nie jest strzal w ciemno.
Mysle ze poroblemem bedzie nie tyle wysokosc kontraktu co jego dlugosc.
|
Jest ryzyko, że przyjdzie tu na wakacje, jeżeli, to kontrakt uzależnić od strzelonych bramek.