Jaroo1 napisał(a):

|
Ale baw się dalej, udawaj, że Truskolasy ble ale ich kolezka na propsie i niby zwalczył tę patologię truskolaską i uratował Wisłę hehehe
|
W punkt...
Tyle, że nie zwalczył tylko próbuje zwalczać, ale patologia przeszkadza mu wszelkimi sposobami...
Widać to po transferach. Żyro, Sapała // Sukiennicki, Mikolec, czyli stare dziady za grubą kasę // młodzi chętni do pracy za połowę kasy.
A ty przypieprzasz się na każdym kroku ten Grek też zły, zanim jeszcze wszedł na boisko. Z Rude było to samo, przestań się ośmieszać.