fresh.cie napisał(a):

|
Nie rozumiem, dlaczego niby Moskal nie chciał napastnika w stylu Sobczaka a teraz nagle mamy się interesować Zwolińskim. Zwoliński to przecież wypisz wymaluj taki ekstraklasowy Sobczak.
|
Sobczak to przy Zwolińskim nawet nie stał. Pierwszy to I-ligowy, drewniany kołek, drugi to gość, który jednak trochę tych sezonów w Ekstraklasie rozegrał i to nie na piękne oczy.