Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23950
Stary 02.07.2024, 16:09
Ja bym Zwolinskiego bral (Piasecki w Rakowie teraz Piast sprawial lepsze wraznie w zeszlym sezonie imho) to jest typ zawodnika ktory jest nam bardzo potrzebny, gosc ograny wiec to nie jest strzal w ciemno.
Mysle ze poroblemem bedzie nie tyle wysokosc kontraktu co jego dlugosc.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując