Arked napisał(a):

|
Z tym AI to problem może być taki jak przy graniu w Football Managera słabszym klubem. Wchodzisz do rubryki transfers, ustawiasz filtry żeby znaleźć zawodnika jakiego byś chciał pozyskać i w wynikach wyskakuje ci "NO RESULTS". Więc bierzesz 25 zawodników z free transfer na kilogramy. Nigdy nie zapominajmy w jakich realiach funkcjonujemy.
|
Problem jest taki, że zamiast zamknąć paszczę i po prostu ściągać najlepszych jakich się potrafi biorąc pod uwagę możliwości naszego skautingu i możliwości finansowe chlapie się bzdury, typu: Wielkie AI z 280 nazwiskami specjalnie wyselekcjonowanymi, a potem jest jak zwykle, a tym razem na dodatek zakaz transferów.