wolfy napisał(a):

|
To zwracam honor, ale nawet lepiej, bo ten Grek naprawdę dobrze na papierze wygląda. Jak solidny obrońca, coś czego nie mieliśmy na LO od czasów Hanouska.
|
Ja już jestem na ogół bardzo sceptyczny co do transferów do nas, to zupełnie by mnie nie zdziwiło jakby Kikaosa wziął choćby klub dolnych rejonów esa. Jego CV sie broni.
A Hanousek to o ile miał świetne wejście do Wisły tak później to był tak samo marny poziom jak całego zespołu. Upadłe morale i brak motywacji. Wizytówka Wisły z wiosny 2022.