emjot napisał(a):

miliony rozegranych minut w sezonie robią swoje....
nie poznaję takiego Rice'a czy Saki są cieniem samych siebie
Francuzi podobnie
nieco żwawsi Portugalczycy
|
Wczoraj jak Francuzi i Belgowie ledwie się ruszali pomyślałem, że to może przez upał. Sprawdziłem temperaturę w Dusseldorfie, tam było 19 stopni. Niesamowite.