doktor granat napisał(a):

Dwa bardzo niestrawne mecze wczoraj, w niedzielę można było się powiesić w czasie meczu Anglli.
Waszym zdaniem piłkarze są przemęczeni i dlatego taka nędza czy w pewnym stopniu mają w d te ME?
|
miliony rozegranych minut w sezonie robią swoje....
nie poznaję takiego Rice'a czy Saki są cieniem samych siebie
Francuzi podobnie
nieco żwawsi Portugalczycy