Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94769
Stary 01.07.2024, 19:21
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dobrze że JK poszedł do głowy i wziął kogokolwiek do mrowczej roboty. Basha zna o 5 języków więcej niż Kiko,.więc przynajmniej w tym elemencie przestaniemy być zamknięci tylko na jeden rynek.

Lepszy Basha (czyli ktokolwiek) niż poleganie wyłącznie na nosie informatyka.
Zadaniem Bashy na pewno nie będzie sięganie do notesu z nazwiskami. Za to rozmawianie z zawodnikami, wywiad środowiskowy, podpisywanie papierów - tutaj może się przydać.

Jestem neutralnie nastawiony, dobrze że w ogóle jest ktoś ze znajomością języków i kilku lig w sztabie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując