Wyświetl pojedynczy post
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94757
Stary 01.07.2024, 17:47
"My dodajmy, że Wisła rzeczywiście taką informację z FIFA o tym, że wszystko jest w porządku z jej płatnościami otrzymała. Teraz pozostaje czekać na moment, gdy ktoś wykreśli jej nazwę z systemu. Potwierdza nam to zresztą rzeczniczka klubu, Karolina Kawula, która mówi: - Zgodnie z oświadczeniem prezesa zarządu Wisły Kraków pragniemy poinformować, że nasz klub nie posiada obecnie żadnych zaległości wobec podmiotów trzecich ani zawodników, które mogłyby skutkować nałożeniem zakazu transferowego. Czekamy jedynie na wprowadzenie odpowiednich zmian w systemie przez FIFA."


https://gazetakrakowska.pl/co-z-tym-...ar/c2-18646185
Odpowiedz cytując