Karherop napisał(a):

|
Ok, może mogą być 3 strony, możesz przerzucić to do właścicielskiego, dzięki.
|
We właścicielskim to sobie możesz przeczytać ostatnie kilkanaście stron,nie zgrywaj głupka.
Rosnący lawinowo dług,brak dotrzymywania obietnic na publikację wszelkiej maści raportów takich jak przychód z dnia meczowego czy analiza pracy Soboleskiego,upasiony Omrani,nieprzygotowany Bregu czy połamany Boateng.
Mało?Trzeba Ci dalej przypominać?To najświeższa sprawa czyli ban na transfery.