sorino napisał(a):

No i dalej mydlą oczy, zamiast wyjaśnić to dokładnie jak jest.
Karolina Kawula: - "Zgodnie z oświadczeniem prezesa zarządu Wisły Kraków pragniemy poinformować, że nasz klub nie posiada obecnie żadnych zaległości wobec podmiotów trzecich ani zawodników, które mogłyby skutkować nałożeniem zakazu transferowego. Czekamy jedynie na wprowadzenie odpowiednich zmian w systemie przez FIFA."
Ukarany sankcją w postaci zakazu rejestracji zawodników (potocznie zwanym zakazem transferowym), oświadcza, że nie dostanie (kolejnego) zakazu.
|
Co mają wyjaśniać.Kto ma mózg choć odrobinę większy niż rozwielitka ten rozumie tą grę słów a reszcie choćbyś to na czole wyrył i tak będzie wierzyć że cała ta sytuacja to dziennikarski trolling.