Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4513
Stary 01.07.2024, 13:27
sorino napisał(a):Wyświetl post
Hejterze wolfy, jak można było rozwiązać ten kontrakt, to pisałeś, że "rozwiązanie kontraktu to nie taka prosta sprawa jak się niektórym wydaje", w dodatku nie mając żadnej wiedzy o przepisach, jak zresztą o wszystkim, bo we łbie masz tylko hejt i chęć ubliżania adwersarzowi.
https://forumwisly.pl/showthread.php?p=1605368

A wystarczyło dostarczyć papierek.
Może i wystarczyło, pytanie kto kasę wyłożył na nasze młode talenty i na jaki zysk liczył.
I mówimy tylko o Polakach.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując