sorino napisał(a):

Hejterze wolfy, jak można było rozwiązać ten kontrakt, to pisałeś, że "rozwiązanie kontraktu to nie taka prosta sprawa jak się niektórym wydaje", w dodatku nie mając żadnej wiedzy o przepisach, jak zresztą o wszystkim, bo we łbie masz tylko hejt i chęć ubliżania adwersarzowi.
https://forumwisly.pl/showthread.php?p=1605368
A wystarczyło dostarczyć papierek.
|
Może i wystarczyło, pytanie kto kasę wyłożył na nasze młode talenty i na jaki zysk liczył.
I mówimy tylko o Polakach.