|
To mogą być jakieś techniczne glitche systemu, a my tutaj będziemy się o tym produkować 10 stron i dorabiać ideologie do tego.
Kiakos - wygląda solidnie. Pewnie lepszej lewy obrońca niż ci, których w 1 Lidze do tej pory mieliśmy na tej pozycji (bo poprzeczka jest bardzo nisko).
Biedrzycki - obrońca specjalista od karnych, co do jego gry defensywnej nie wiem nic. Na pewno by się przydał, bo nam zwyczajnie brakuje zawodników do obrony. Większa ilość środkowych obrońców pozwala też przejść na system z trójką środkowych co w tym momencie jest u nas niewykonalne.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|