|
Ktoś w ogóle ogarnia tą stronę fifa i jak to działa?
Bo patrząc na taką Boavistę to oni mają tam 3 strony banów przez ostatnie 2 lata, a zerkam sobie na transfermarkt i widzę, że wydali przed poprzednim sezonem np 2.5mln euro za Bozenika z Feyenoordu. I koleś gra i strzela, no to co to za ban?
the future's uncertain
and the end is always near
|