Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94728
Stary 01.07.2024, 12:11
Ktoś w ogóle ogarnia tą stronę fifa i jak to działa?
Bo patrząc na taką Boavistę to oni mają tam 3 strony banów przez ostatnie 2 lata, a zerkam sobie na transfermarkt i widzę, że wydali przed poprzednim sezonem np 2.5mln euro za Bozenika z Feyenoordu. I koleś gra i strzela, no to co to za ban?
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując