nero napisał(a):

Lipa, na stronie FIFA nadal mamy bana.
Przykre, że osoby odpowiedzialne za przelewy w klubie nie są odpowiednio kompetentne, aby do takich sytuacji nie dochodziło. Lepiej nie wiedzieć ile jest tematów tak zaniedbanych, które po prostu nie są medialne i nie wychodzą na światło dzienne.
|
jak w kasie pusto to jak zrobić przelew?