Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23939
Stary 30.06.2024, 21:26
Źródło podaje, że na liście życzeń Wisły znajduje się Wiktor Biedrzycki z Bruk-Betu Termaliki. 26-latek miałby wzmocnić krakowski zespół w defensywie. Gdyby to się udało, byłby to trzeci transfer 13-krotnego mistrza Polski tego lata. Wcześniej szeregi Wisły zasilili Rafał Mikulec z Resovii i Olivier Sukiennicki ze Stali Stalowa Wola. (Luka Pawlik)

https://www.goal.pl/1-liga/wisla-kra...etu-termaliki/
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując