Źródło podaje, że na liście życzeń Wisły znajduje się
Wiktor Biedrzycki z Bruk-Betu Termaliki. 26-latek miałby wzmocnić krakowski zespół w defensywie. Gdyby to się udało, byłby to trzeci transfer 13-krotnego mistrza Polski tego lata. Wcześniej szeregi Wisły zasilili Rafał Mikulec z Resovii i Olivier Sukiennicki ze Stali Stalowa Wola. (Luka Pawlik)
https://www.goal.pl/1-liga/wisla-kra...etu-termaliki/