W klubie myślą
Piotr Rzepecki napisał(a):
Wiemy na pewno, że zarówno mecz o Superpuchar Polski z Jagiellonią Białystok, jak i spotkanie pierwszej kolejki z ŁKS-em nie odbędą się w pierwotnych terminach. PZPN ostatnio zakomunikował, że jest w stałym kontakcie zarówno z âJagąâ, jak i Wisłą Kraków i wkrótce związek ustali dogodny termin, by rozegrać to spotkanie. Na dziś możliwy jest wrzesień, choć ciężko wskazać choćby orientacyjną datę meczu w Białymstoku. Mistrz Polski także może mówić o nawałnicy spotkań z uwagi na występy w europejskich pucharach.
Jeśli z kolei chodzi o mecz z ŁKS-em, którym Wisła miała rozpocząć sezon ligowy, to na prośbę âBiałej Gwiazdyâ został on przełożony.
|
https://weszlo.com/2024/06/30/wisla-...-angel-rodado/