Wyświetl pojedynczy post
sorino
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94706
Stary 30.06.2024, 21:10
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Liczy się nie cel, tylko zasadność zarzutów. Bronię Królewskiego przed kretyńskim hejtem, sam krytykuję za to co zawalił. To naprawdę takie szokujące? Muszę należeć do jednego z obozów i być ślepy na jedno oko?

Jeżeli Ty i MaLk tworzycie jakieś histeryczne wizje z powodu tego że spóźniliśmy się z przelewem (bo kasy brakuje) mimo że robimy to od lat... No nie, to nas do niczego nie prowadzi. To jest żałosny oportunizm.

A że mi się mnóstwo rzeczy nie podoba, to chyba też trudno się dziwić.
Opętany hejtem człowieku, przestań we wszystkich widzieć hejterów. Napisanie jaka procedura w FIFA musiała się odbyć, by Wisła dostała zakaz transferowy i ile ona trwa nie jest hejtem.

Była w tym temacie różnica zdań na forum, więc wyjaśniłem dokładnie jak się to faktycznie odbywa. Przedstawienie sytuacji przez Królewskiego, piszącego "To trolling", bo na stronie napisali że wiszą piłkarzowi (a wisieli klubowi, co nie zmiania faktu nałożenia zakazu) nie było przejrzyste. Zakaz został nałożony zgodnie z domyślną procedurą, która nie trwa 24h.

Zareagowałeś na to agresją, sam mając nikłą wiedzę na te tematy. Nikt nie robi z tego żadnej histerii, to twoje urojenia. Za kilkanaście godzin tego tematu prawdopodobnie już nie będzie, więc twoje wycieczki personalne miały na celu tylko podbudowanie twojej chorej psychiki. To tylko piłka nożna typie, jak nie potrafisz o niej rozmawiać bez ubliżania ludziom, co robisz od lat na tym forum, to powinieneś się wreszcie zgłosić do odpowiedniego specjalisty, bo to jest żałosne.

--

Nie rób z siebie jedynego obiektywnego na tym forum, bo twój roczny hejt na trenera Sobolewskiego, zaraz po tym jak został zatrudniony i jakie wyniki potem osiągał, nie był zasadny.

Ty robisz wręcz przeciwnie sam siebie pozycjonujesz na początku jako zwolennik lub hejter danego trenera i bronisz lub hejtujesz go niezależnie od osiąganego wyniku.

Przypomnijmy:
Hyballa - wychwalany
Gula - hejtowany
Brzęczek (1 wygrana na 14 i spadek) - wychwalany (sic!)
Sobolewski - hejtowany
Rude - wychwalany

No to co teraz czas na hejtowanie Moskala, skoro dotychczas robiłeś to na przemian

Twój hejt na Kacpra Dudę też nie jest zasadny, wpadasz co chwila na SB, coś sapiesz na niego, to trzeba leczyć.
Ostatnio edytowane przez sorino : 30.06.2024 o godz. 21:40.
Odpowiedz cytując