Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94705
Stary 30.06.2024, 21:05
Cytat:
Ale Jaro, z którym najwyraźniej zgadzam się w wielu sprawach (albo przynajmniej nie zgadzamy się z tym samym), formą wypowiedzi nie ułatwia rozmowy.
Bo sram na ten motłoch. Rozmawiaj z wolfym normalnie to Cię zacznie wyzywać od idiotów itp. Rozmawiaj z drozdem i markusem to Cię nazwą hejterem z polskiego bagienka i ogólnie oni to takie głupoty .......ą, że pozostaje tylko po nich jechać i się z nich śmiać, bo żadna dyskusja z nimi nie ma sensu. A po drodze i tak Cię zwyzywają od idiotów, głupków itp. Lesiupw to samo.

Na koniec pierwsi Ci napiszą, ze jesteś chamem bez kultury, który nie umie rozmawiać normalnie, szerzy tylko hejt i psuje forum.

Forma moja jest daleka od kultury ale chociaż mogę się wymienić z kims poglądami a nie być jak te chorągiewki i szmaty, z którymi się nie da w żaden sposób porozmawiać bo rano piszą, że Królewski king, a na wieczór, że Królewski wszystko źle robi.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując