BCGorlice napisał(a):

Dalej uważasz, że analiza „dokonań” i kitów Jarosława dotyczących jego podstawowej działalności nie miała znaczenia przy wyciąganiu wniosków na temat potencjalnych skutków jego aktywności w Wiśle?
Bo chyba powoli wychodzi na moje, prawda?
|
Czy wychodzi to nie wiem. Nie czytałem jeszcze nowego sprawozdania Synerise i nie wiem jak wygląda tamtejsza sytuacja oraz na ile potwierdziły się zarzuty, które wtedy stawiałeś.
Natomiast będę się jednak upierał, że Królewski daje tyle powodów do tego, żeby go krytykować za sposób zarządzania Wisłą, że odwoływanie się do Synerise jest na tym forum średnio potrzebne.