Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8402
Stary 30.06.2024, 17:51
Jutro mają podać.

Przypuszczalnie będzie to środa, max czwartek popołudniu. Może zrobią jakis zamknięty na R22. Przynajmniej ja bym tak zrobil.
Odpowiedz cytując