Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94695
Stary 30.06.2024, 16:30
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Łasicki dostał podwyżkę. Sam się pochwalił.

Czemu babol Brody nie wybrzmiał? Musisz pytać? Gdyby to Raton zrobił mielibyśmy już kilka artykułów i dwie strony na forum. Ale Broda pewnie znowu wygrał obóz i jest pupilkiem krakowskich dziennikarzy...
To, że sam się pochwalił, daje nadzieje, że tak nie do końca to jest podwyżka .

Natomiast co do Brody, to pamiętam jaka była afera kiedy Raton w sparingu w Turcji zaczął się kiwać i stracił piłkę. A tutaj cisza. Transmisji nie było to może nikt się nie dowie .
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując