wolfy napisał(a):

Łasicki dostał podwyżkę. Sam się pochwalił.
Czemu babol Brody nie wybrzmiał? Musisz pytać? Gdyby to Raton zrobił mielibyśmy już kilka artykułów i dwie strony na forum. Ale Broda pewnie znowu wygrał obóz i jest pupilkiem krakowskich dziennikarzy...
|
To, że sam się pochwalił, daje nadzieje, że tak nie do końca to jest podwyżka

.
Natomiast co do Brody, to pamiętam jaka była afera kiedy Raton w sparingu w Turcji zaczął się kiwać i stracił piłkę. A tutaj cisza. Transmisji nie było to może nikt się nie dowie

.