Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94694
Stary 30.06.2024, 16:01
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To jest pokłosie utopijnych wizji "klubu rodzinnego", który nie zostawia swoich w potrzebie. Ok, tylko taki przedłużony kontrakt powinien być adekwatny do korzyści, które klub ma z takiego zawodnika. Czyli w przypadku Brody i Łasickiego tak z 30% dotychczasowych apanaży. Jakie warunki dostali ? Trudno powiedzieć. Jeżeli nie dużo niższe to jest to patologia.

A co do Brody to podobno minął się z piłką, którą później chłop z Puszczy wpakował do naszej bramki. Ciekawe, że ta informacja jakoś nie wybrzmiała.


Natomiast co do Greka. Widać, że ma szybką nogę i nie boi się grać do przodu. Jest w wieku, który umożliwia jeszcze odsprzedaż. Ten kierunek mógłby sugerować, że w wyszukaniu go palce maczała AI. Lewonożny obrońca to nasza pilna potrzeba.


Tylko czekać aż biadolący ochrzczą go jakoś. Gruby nie jest... Ciekawe co wykombinują. Sukiennicki już się jednemu z lgbt kojarzył... kabaret.
Łasicki dostał podwyżkę. Sam się pochwalił.

Czemu babol Brody nie wybrzmiał? Musisz pytać? Gdyby to Raton zrobił mielibyśmy już kilka artykułów i dwie strony na forum. Ale Broda pewnie znowu wygrał obóz i jest pupilkiem krakowskich dziennikarzy...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując