Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94691
Stary 30.06.2024, 14:55
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Jedynym żałosnym elementem w tej dyskusji jest Twoja próba wprowadzenia narracji, że jest tak samo źle od lat.

Nie, nie jest.

Jest z sezonu na sezon coraz gorzej. Za każdym razem.

Nigdy nie było tak źle. Ani sportowo, ani finansowo. Nigdy nie byliśmy tak nisko. Nigdy nie mieliśmy aż takich długów. Nigdy nie spłacaliśmy ich z aż takim opóźnieniem. Nigdy nie dostawaliśmy banów transferowych od FIFA.

Oczywiście możesz próbować forsować teorię, że jest jak zawsze, a jedynie złośliwe trolle robią histerię. Tylko potem spójrz w tabelę, sprawozdanie finansowe i na listę banów transferowych FIFA.
Jest coraz gorzej bo zobowiązania z czasów ekstraklasy jeszcze na nas wiszą, a kasy jest coraz mniej. Więc nie ma się co dziwić. Dlatego zobowiązania są płacone w ostatnim możliwym terminie. Trzeba by wiedzieć kiedy był wymagalny termin zapłacenia tej raty, żeby wiedzieć jak długo trwa taka procedura zawieszenia. Zobaczymy w poniedziałek czy aktualizacja listy wyjaśni sytuację.

Co jest gorzej w tym sezonie w porównaniu do zeszłego? Miejsce w tabeli ligowej to jedyny wyznacznik? No nie bardzo. Wygraliśmy tytuł pierwszy raz od 12 lat, będziemy grali w pucharach. Pozbyliśmy się ze składu części emerytów na ekstraklasowych kontraktach. Pojawiają się piłkarze którzy może zarażą innych ambicją. Mamy trenera który potrafi uczyć grania i ma doświadczenie w walce o awans. W porównaniu z zeszłym rokiem jest taniej i lepiej, biorąc pod uwagę aspekt sportowy. A przed nami jeszcze dwa miesiące czasu na wzmocnienie składu.

Niestety jest grupa defetystów, którzy dostają wściku pod byle pretekstem. Nawet testowanie jakiegoś grajka jest okazją do biadolenia, natomiast wszelkie pozytywne informacje, nie wzbudzają żadnego zainteresowania. Całkowita patologia.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując