Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2015
Offline
#
94688
30.06.2024, 14:39
Osoba/osoby, które klepnęły wydanie 2 milionów złotych na transfer i paru milionów na kontrakt po prostu byli/są debilami i to w momencie gdzie nadal były problemy z kasą i długami.
Manhunt.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Manhunt.
Znajdź inne posty napisane przez Manhunt.