Manhunt. napisał(a):

|
I to sie już wolfy mylisz, bo Pasieczny nie miał takiej władzy w klubie by samemu podpisywać takie kontrakty/umowy. Nad nim było trio i prezes. Napisz po prostu, że to są skutki kretyńskich decyzji z czasów trio i tyle.
|
Trio odpowiada za to że się zgodzili na ten transfer, ale to Pasieczny przejął obowiązki dyrektora sportowego i go przeprowadził, a Gula i jego brat opiniowali Fazlagicia jako mega talent.
Oczywiście, zacznijmy od tego kto zrobił Pasiecznego Dyrektorem Sportowym

Nie wybielam tria, po prostu właściwie rozkładam akcenty.
Ostatecznie, wszystkie decyzje zawsze są skutkami decyzji właścicieli, co nie znaczy że nie należy oceniać tych poniżej.