wolfy napisał(a):

Wyciągnąłeś jedno zdanie które Ci pasowało Żałosne...
|
Jedynym żałosnym elementem w tej dyskusji jest Twoja próba wprowadzenia narracji, że jest tak samo źle od lat.
Nie, nie jest.
Jest z sezonu na sezon coraz gorzej. Za każdym razem.
Nigdy nie było tak źle. Ani sportowo, ani finansowo. Nigdy nie byliśmy tak nisko. Nigdy nie mieliśmy aż takich długów. Nigdy nie spłacaliśmy ich z aż takim opóźnieniem. Nigdy nie dostawaliśmy banów transferowych od FIFA.
Oczywiście możesz próbować forsować teorię, że jest jak zawsze, a jedynie złośliwe trolle robią histerię. Tylko potem spójrz w tabelę, sprawozdanie finansowe i na listę banów transferowych FIFA.