FraMat napisał(a):

To może inaczej?
Co jeśli okaże się że Villar prowadzony przez inny pion sportowy zacznie po prostu grać coś innego niż wymagano od niego w Krakowie?
|
Dlatego jest w Wiśle, a nie w LL czy LL2 i jeśli ponad 10 lat w hiszpańskim systemie szkolenia tego z niego nie wyciągło, to nie zmieni tego żaden trener, taktyka ani mentalne pierd0lolo, albo to masz i grasz w La Liga, albo nie i grasz w Wiśle.
Również z przytoczonego wyżej posta.
Powiedzmy, że nie wierzę, byłaby to ogromna niespodzianka i raczej świadczyłoby to bardzo dobrze o Jadze, że potrafi wyciągnąć z 27-latka coś czego nie wyciągnął hiszpański system szkolenia, niż źle o Wiśle.