Heh jak to my, trzymamy swój poziom w komunikacji, zarządzaniu i prowadzeniu klubu.
Tak jak MaLk napisał - zakaz nie dzieje się z dnia na dzień i jest konsekwencją wielu zaniechań i opóźnień. No, ale jest to świadoma decyzja osób zarządzających.
Nawet, jeżeli oficjalnie w komunikatach winę ponosi za to jakaś niesamowita siła we wszechświecie i zbieg okoliczności
