wolfy napisał(a):

Wy pajace z wygranego Pucharu Polski się nie cieszycie tak jak z każdej wpadki w klubie.
Brutalna prawda jest taka że żonglujemy różnymi płatnościami żeby utrzymać się na powierzchni. Wszyscy to wiedzą. Rypnęli się z opłatą za Fazlagicia i przez to cała sprawa. Znowu nic nowego.
Jeśli Ci się wydaje że rzuca to jakieś nowe światło na naszą sytuację to znaczy że nie masz pojęcia o rzeczywistości.
A Fazlagić to wał Pasiecznego i Guli plus głupota rządzących wtedy że to podpisali. Do teraz płacimy takim wynalazkom jak Młyński, Colley, Fazlagić, Starzyński czy Uryga i to płacimy sporo. Wielkopańskie gesty takie jak zostawienie po spadku Urygi czy przedłużanie nędzy takiej jak Łasicki też nie pomagają.
Swoją drogą - zakaz transferowy byłby super sprawa dla takich luminarzy tego forum jak Karherop, MaLk czy FraMat. Wreszcie więcej Polaków i wychowanków, wreszcie ograny przez Sobolewskiego Młyński pokaże na co go stać - miał taki genialny sezon w Łęcznej, nie? Przecież to Rude, Kiko i Hiszpanie zawalili, a Moskal zna ligę, będzie super 
tl;dr
Nie ma pieniędzy, jeśli ktoś jest zaskoczony to szczerze współczuję. Jeśli ktoś jak kolega wyżej i paru naczelnych hejterów nakręca histerię - też w sumie nic nowego, tyle umiecie.
A pionki jakich nazwiska się tutaj przewijają niczego w sytuacji klubu nie zmienią. Trzeba być specjalną odmianą frajera żeby liczyć że koleś który w wieku 24 lat nie ma liczb nagle zacznie je u nas mieć. Takie rzeczy się zdarzają, ale bardzo rzadko i raczej nie masowo.
Także zakaz transferowy też w dechę. Mniej szrotu a hejterzy tacy jak cytowany popłaczą się ze szczęścia. Coś Wam się też należy od życia chłopaki!
|
ty jednak nie umiesz czytać po polsku
a z obrażania i szczucia masz bdb
jesteś z jakiejś farmy trolli

