Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94661
Stary 30.06.2024, 03:02
sorino napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, przecież to leci standardową procedurą w FIFA. Najpierw Zilina musiała zgłosić sprawę zaległości Wisły do trybunału FIFA.

FIFA wydaje wyrok, dając Wiśle standardowe 45 dni na zapłatę zaległości, inaczej aktywuje się zakaz transferowy.

Tak więc wyrok w tej sprawie dotarł do Królewskiego w okolicach 7 maja, w czasie gdy toczył wojenkę z Mateuszem Migą o to czy feta którą organizował dla Socios jest fetą, spotkaniem czy czymś innym.

Potem pewnie tworzył słynny plan 3-letni, który miał zaprezentować pod koniec czerwca, ale najwyraźniej mu się już o nim zapomniało, tak jak zapomniało się mu zapłacić w terminie kasę za Fazlagicia.

45 dni minęło, dowodu na wpłatę zaległości Fifie nie przedstawiono, zakaz wszedł w życie.

Tak więc sorry, ale pisanie przez Królewskiego teraz, że "24h od tego jak się o tym dowiedzieliśmy trwało wyjaśnienie tej sytuacji" oraz "mamy techniczny problem związany z rejestracją płatności", nie klei się z 45 dniami jakie standardowo każdy klub dostaje od FIFA na zapłatę zobowiązań, zanim zakaz transferowy wejdzie w życie. "Brawoszefy" oczywiście łyknęły to bez zastanowienia, klaskając do tego uszami.

W sumie to zabawne, że w czasie gdy kibicujący Wiśle hejterzy Mady spuszczają się nad plotkami dotyczącymi ich rzekomych problemów finansowych, ich idol - Królewski, w zaciszu gabinetu, załatwia sprawę zdjęcia zakazu transferowego z Wisły, mając nadzieję że nikt tego zakazu nie zauważy.

Niestety znowu nie wyszło, tak jak niemal wszystko od 6 lat, po raz kolejny to enigma piłki go zhakowała.
Wy pajace z wygranego Pucharu Polski się nie cieszycie tak jak z każdej wpadki w klubie.

Brutalna prawda jest taka że żonglujemy różnymi płatnościami żeby utrzymać się na powierzchni. Wszyscy to wiedzą. Rypnęli się z opłatą za Fazlagicia i przez to cała sprawa. Znowu nic nowego.

Jeśli Ci się wydaje że rzuca to jakieś nowe światło na naszą sytuację to znaczy że nie masz pojęcia o rzeczywistości.

A Fazlagić to wał Pasiecznego i Guli plus głupota rządzących wtedy że to podpisali. Do teraz płacimy takim wynalazkom jak Młyński, Colley, Fazlagić, Starzyński czy Uryga i to płacimy sporo. Wielkopańskie gesty takie jak zostawienie po spadku Urygi czy przedłużanie nędzy takiej jak Łasicki też nie pomagają.

Swoją drogą - zakaz transferowy byłby super sprawa dla takich luminarzy tego forum jak Karherop, MaLk czy FraMat. Wreszcie więcej Polaków i wychowanków, wreszcie ograny przez Sobolewskiego Młyński pokaże na co go stać - miał taki genialny sezon w Łęcznej, nie? Przecież to Rude, Kiko i Hiszpanie zawalili, a Moskal zna ligę, będzie super

tl;dr

Nie ma pieniędzy, jeśli ktoś jest zaskoczony to szczerze współczuję. Jeśli ktoś jak kolega wyżej i paru naczelnych hejterów nakręca histerię - też w sumie nic nowego, tyle umiecie.
A pionki jakich nazwiska się tutaj przewijają niczego w sytuacji klubu nie zmienią. Trzeba być specjalną odmianą frajera żeby liczyć że koleś który w wieku 24 lat nie ma liczb nagle zacznie je u nas mieć. Takie rzeczy się zdarzają, ale bardzo rzadko i raczej nie masowo.
Także zakaz transferowy też w dechę. Mniej szrotu a hejterzy tacy jak cytowany popłaczą się ze szczęścia. Coś Wam się też należy od życia chłopaki!
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.06.2024 o godz. 03:29.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując