Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94655
Stary 29.06.2024, 22:24
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Lesiupw się uaktywnił. Wielki obrońca Wisły zabraniający hejtowac, sam napierdala na Sukiennickich czy Mikulcow zanim nawet pokazali się na boisku.

Brawo lesiu. Widać jakie zjeby są na tym forum. Antypolacy, którzy każdemu łaskę zrobią, oby tylko miał obywatelstwo inne niż polskie. No i oczywiście jak ktoś jest z Polski ale jest fajnopolakiem to tez zajebiście bo jak się wyrzeka swojego polactwa i pariastwa to jest ok ziomeczek. Już wtedy mniej śmierdzi Polska.
ty też się tak nie podniecaj narodowo
bo tu nie chodzi o paszport
tylko o to że taki Villar, Goku czy Młyński z Urygą to słabi piłkaze
którym prezes dał za dużą kasę, a oni ... nie dość że nie mają umiejętności to jeszcze nie mają ochoty by biegać i dać coś z sieibiie

ot taki peerolowskie podejście czy się stoi czy się leży...

powtarzam paszport tu nie ma nic do rzeczy
a umiejętności których brak
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując