Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94654
Stary 29.06.2024, 22:17
Wszędzie hejterzy. Nawet jak gruby Omrani 108 kg przychodził do Wisły, to wszędzie byli hejterzy, ....y. Nieważne, że na grubasa i jego pączki z żabki poszło 100-200 tys zł, zamiast na jedzenie dla dzieciaków z akademii.
Królewski ze 3 tygodnie przed wyjebaniem grubasa na trybuny przez Rudego opowiadał, że gruby jest na dobrej drodze do gry i powrotu do formy. Gruby w tym czasie zajadał się pączkami. A gdy wsysał się w nadzienie to markus i drozd podniecali się na forum jaka to okazja dla Wisły za darmo się trafiła.

Okazało się, że większego oszusta i parodysty niż Omrani dawno w Wiśle nie było ale co tam. Markus i drozd nie poczuwają się od odpowiedzialności za swoje słowa. Po.......ili, po.......ili, było minęło. I oczywiście wszędzie debile i hejterzy. Tylko lizodupy są ok, każdy inny to hejter przebrzydły.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując