Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94651
Stary 29.06.2024, 21:39
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Nie no dla.nas za słaby, hejtowany szczególnie przez jednego idiotę jako Hiszpan. Dla Jagi wystarczający.
A u nas będą "brylować" Olejarki, Młynskie, Sukiennickie, Mikulce. Buahaha. Jeszcze wam czkawką wyjdzie to najeżdżanie na hiszpanów jak bedziemy sie bronic przed spadkiem.
a co grał ten biedny hejtowany Villar przez ostatni rok
NIC
ZERO
NUL


był beznadziejny jak Goku, i paru innych, zaczął nieźle, a potem nomen omen zaczął grać jak Polacy
więc zluzuj ciutkę
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując