leszekpw napisał(a):

Nie no dla.nas za słaby, hejtowany szczególnie przez jednego idiotę jako Hiszpan. Dla Jagi wystarczający.
A u nas będą "brylować" Olejarki, Młynskie, Sukiennickie, Mikulce. Buahaha. Jeszcze wam czkawką wyjdzie to najeżdżanie na hiszpanów jak bedziemy sie bronic przed spadkiem.
|
a co grał ten biedny hejtowany Villar przez ostatni rok
NIC
ZERO
NUL
był beznadziejny jak Goku, i paru innych, zaczął nieźle, a potem nomen omen zaczął grać jak Polacy
więc zluzuj ciutkę