skeba napisał(a):

Nie no dla.nas za słaby, hejtowany szczególnie przez jednego idiotę jako Hiszpan. Dla Jagi wystarczający.
A u nas będą "brylować" Olejarki, Młynskie, Sukiennickie, Mikulce. Buahaha. Jeszcze wam czkawką wyjdzie to najeżdżanie na hiszpanów jak bedziemy sie bronic przed spadkiem.