Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94645
Stary 29.06.2024, 20:20
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Potem się okaże, że w Jadzie się odbuduje i będzie kolejny kamyczek do naszego "bagienka".
Mam zupełnie inne zdanie. Wejście będzie miał bardzo dobre, ale mina 3 miesiące i cała liga się go nauczy. Gość praktycznie nie ma dryblingu. Wszystko bazuje na wejściu na obieg lub na wolne pole + przyzwoite wrzutki, ale obrońcy esa będą go sobie ustawiać jak chcą. Do tego przychodzi do nich w połowie przygotowań, więc będzie miał już co niego co nadrobienia.

Dla samej Jagi się przyda, bo będą mieć granie co 3 dni do końca grudnia. Tam każdy dostanie swoje minuty.
Odpowiedz cytując