Wyświetl pojedynczy post
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94641
Stary 29.06.2024, 19:17
Powód do wstydu to raczej dla Kuby Błaszczykowskiego, Dawida Błaszczykowskiego i Pasiecznego.To oni wtedy rządzili w klubie w kwestii sportu.
Odpowiedz cytując