Cytat:
|
Wtedy tobie podobne fałszywe cwaniaczki mogłyby dalej doić Wisłę bez żadnych przeszkód. Nic z tego
|
Hahaha na Wiśle dorabiają się obecnie takie cwaniaczki jak ty czy inne markusopodobne.
Propaganda jak za komuny, jacy to zajebiście Hiszpanie, Kiko czy gruby Omrani, Zaskroniec chwalony jakby był zbawicielem tymczasem:
- koniec końców Kiko chuja robił a zarobił. Dobre okienko było tylko pierwsze gdzie od kogoś miał nazwiska w notesie. Kolejne dwa okienka zostały zmarnowane. Mimo to Kiko automatycznie przedłużył się kontakt na ten sezon xd
- jak już jesteśmy przy przedłużaniu kontaktów to dziwnym trafem Raton zagrał magiczną liczbę minut potrzebna do przedłużenia kontraktu i usiadł po tym na ławce xd pozdro Rude
- może agent Rodado ok? No ok ok, tyle że wcisnął nam grubasa turystę xd
- i ten wielki Rude który do zespołu kalek chciał już zima wciskać kolejna kalekę połamaną z Ghany a głupi okularnik naiwny jak dziecko już się jaral że nowy Igbekeme tu zawita
Wisła to jest obecnie jeden wielki burdel prowadzony przez niedorobionego Zaskrońca.
Skorzystali na tym ostatnio najwięcej Hiszpanie i takie cwaniaki jak ty i Markus odpowiedzialni za szerzenie propagandy