gpat napisał(a):

80 tyś. miesięcznie dla jednego młodego nieukształtowanego kopacza (patrz Fazlagić) na szczeblu I ligi jak dla mnie to nieporozumienie.
Gdzieś czytałem, że w Mielcu piłkarz zarabia max 25tyś (zdaje mi się, że to był wywiad z prezesem po odejściu Trąbki do Wieczystej) i tam jakoś chłopaki zapier....ją na boisku.
Jak my tak będziemy rozdupcać kasę na gwiazdorskie kontrakty to tu nigdy nie będzie dobrze i o awansie też można zapomnieć, bo kasa nigdy nie gra.
Ja bym im dał co najwyżej 8 tyś. plus bonus za każdą minutę spędzoną na boisku.
|
No to miałeś przykład w zimie co mogą pokazać goście za 2k euro. Chcemy takich więcej?
Albo sciqgajmy samych chłopaków z 2 ligi za taką kasę i się potem dziwny że lecimy z poziomem sportowym
Pieniądze w polskiej piłce są abstrakcyjne,.czy nam się to podoba, czy nie