Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4467
Stary 29.06.2024, 12:02
Manhunt. napisał(a):Wyświetl post
To jest właśnie pojebane, że Jarek chwali się, że komuś proponowali 80k na miesiąc, a potem problem bo kasy w klubie nie ma. 80k to pewnie w 3/4 eklapy piłkarze nie zarabiają... Potem przychodzą jakieś zjeby, którzy wierzą w te brednie Królewskiego i piszą coś o biedzie w klubie, trupach w szafie. Jak ma nie być biednie skoro od lat siedzą zawodnicy, którzy nic nie wnoszą na boisku. Niech podliczy ile kosztowało nas trzymanie Żyry, Bashy, Fazlagica, Sapały, Łasickiego, Colleya(on chociaż w tej rundzie coś grał) Najlepiej obwiniać wszystkich wokól, a do siebie nie miec zastrzeżeń. Paru zawodników mniej na ławie i mamy na wynajem stadionu lub spłate długów. Wczoraj jareczek znowu dał popis na tt, obwiniając innych za podpis fazlagica, a zapomniał, że sam wtedy był w klubie i trzeba było posty później usuwać.
Ale to przecież nic nie znaczy, że napisał gdzieś 80 tys, równie dobrze może napisać milion i chvj z tego.
Poza tym już bez względu na to czy to prawda czy nie to taka publikacja spowoduje, że manager każdego szrotu zażąda tyle bo prezes się pochwalił, że Wisła ma dużo pieniędzy do wydania no to niech wydaje na mnie i mojego kopacza.
Zmierzam do tego, że k jest błaznem (niestety o 180 stopni różniącym się od Stańczyka) i jego słowa i obietnice są g.wno warte co zostało już udowodnione 100, albo więcej razy. Podchodzę do jego publikacji (często póżniej kasowanych) jak do paplania trzyletniego dziecka i Wam radzę to samo.
I oczywiście generalnie rzecz biorąc chvj z nim jak i z tysiącem innych celebrytów tylko jest jeden problem, że jest prezesem i głównym udziałowcem klubu któremu kibicujemy. Ale pociecha w tym, że wszystko się kiedyś kończy.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 29.06.2024 o godz. 12:11.
Odpowiedz cytując