azor napisał(a):

Kretynie,
Przyrównałeś Mistrzostwo Polski z 56 punktami (w systemie 3-1-0) do Mistrzostwa Francji z 43 punktami (w systemie 2-1-0) wymachując szabelką "patrzcie patrzcie, ktoś miał jeszcze mniej punktów".
|
Radzę Ci z nim nie rozmawiać. Przyłapałeś go(jak jeden z wielu na tym forum) na kolejnej manipulacji, a ten kretyn próbuje(komicznie i nieudolnie) nagle zmienić narrację. Chłop dopiero przeczytał, jak się kiedyś punktowało i że różnie bywało z rozegranymi kolejkami w sezonie. Ale przynajmniej dzięki nam się czegoś uczy. Taką mam nadzieję.