Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94615
Stary 28.06.2024, 12:31
Podtrzymuje to co wtedy napisałem. Jak widać zdania nie zmieniłem.

Napiszę także jeszcze raz, że ta Hiszpańska, niezbalansowana Wisła najlepiej grała z Sobolewskim jako trenerem i jego odejście wg mnie pogrzebało nasze szanse na awans.

Napiszę także, że jeśli chcemy grać w bardziej zbalansowany sposób, z solidną defensywą to potrzebujemy albo lepszych środkowych obrońców i defensywnych pomocników, albo potrzebujemy ich więcej, żeby móc wystawić ich więcej w składzie kosztem zawodników ofensywnych. Póki co takich ruchów transferowych u nas nie widzę. Pozostaje chyba (naiwna?) wiara w to, że nasz blok defensywny skorzysta z faktu gry obok siebie przez dłuższy okres czasu i kolektywnie zagra świetny sezon...
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując