|
Podtrzymuje to co wtedy napisałem. Jak widać zdania nie zmieniłem.
Napiszę także jeszcze raz, że ta Hiszpańska, niezbalansowana Wisła najlepiej grała z Sobolewskim jako trenerem i jego odejście wg mnie pogrzebało nasze szanse na awans.
Napiszę także, że jeśli chcemy grać w bardziej zbalansowany sposób, z solidną defensywą to potrzebujemy albo lepszych środkowych obrońców i defensywnych pomocników, albo potrzebujemy ich więcej, żeby móc wystawić ich więcej w składzie kosztem zawodników ofensywnych. Póki co takich ruchów transferowych u nas nie widzę. Pozostaje chyba (naiwna?) wiara w to, że nasz blok defensywny skorzysta z faktu gry obok siebie przez dłuższy okres czasu i kolektywnie zagra świetny sezon...
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|