nie mam pojęcia dlaczego kłócicie się o średnią punktów, zamiast o to co ma znaczenie

przygoda pt. holenderska Wisła nie osiągnęła swojego celu (awans do LM, dlatego Markus/Arked/leszekpw/jakie tam jeszcze ma inne konta tak mocno podkreśla "dobre występy w Lidze Europejskiej") i w dodatku zadłużyła klub na lata
kropka, próbowałem mu to wytłumaczyć rok temu, poległem
