Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4453
Stary 28.06.2024, 12:25
nie mam pojęcia dlaczego kłócicie się o średnią punktów, zamiast o to co ma znaczenie
przygoda pt. holenderska Wisła nie osiągnęła swojego celu (awans do LM, dlatego Markus/Arked/leszekpw/jakie tam jeszcze ma inne konta tak mocno podkreśla "dobre występy w Lidze Europejskiej") i w dodatku zadłużyła klub na lata
kropka, próbowałem mu to wytłumaczyć rok temu, poległem
Odpowiedz cytując