|
Ej ale przecież Gogół to też jest DEF POM. Zawodnik, który wchodząc z ławki dawał więcej konkretów niż cała reszta środkowych pomocników razem wzięta. Tak wiem, wszystkie górne piłki w środku przegrane w duecie z Dudą. Ale lepsze to niż Sapała chyba.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|