Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4448
Stary 28.06.2024, 08:02
Markus napisał(a):Wyświetl post
Jeśli coś komuś wysiadło to Azorkowi, być może przez zbyt uporczywe myślenie o przyrodzeniu Królewskiego. Ja właśnie cały czas pokazywałem, iż mistrzostwo nie przestaje być mistrzostwem i nie traci ono swojej wartości bez względu na to, czy zostało zdobyte 13, 30, czy więcej lat temu, w systemie naliczania punktów dwa czy trzy za zwycięstwo, przy 30 czy przy 34 meczach. Nie przestaje nim być bez względu na to, czy dana liga liczy 10, 12, 14, 16, 18 czy 20 zespołów, ani czy zdobywająca tytuł drużyna wygrała 16,17 czy 20-kilka meczów w sezonie.

A że dla niektórych z Was to za trudne i myślą, że wartość tytułów mistrzowskich zmienia fakt, iż niegdyś był system punktowania 2-1-0, albo że odgrywa on dla niej jakiekolwiek znaczenie... No cóż
Kretynie,

Przyrównałeś Mistrzostwo Polski z 56 punktami (w systemie 3-1-0) do Mistrzostwa Francji z 43 punktami (w systemie 2-1-0) wymachując szabelką "patrzcie patrzcie, ktoś miał jeszcze mniej punktów".
Odpowiedz cytując