Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4447
Stary 28.06.2024, 07:55
To trzeba teraz tę bańkę kreatywnie przeksięgować
Dziwię się tutejszym użytkownikom, którzy są w Socios, że trzymają jeszcze stronę Sztucznie Inteligentnego, bo przypuszczam, że pewnie przynajmniej kilku z Was było na ostatnim spotkaniu, gdzie Jarosław Wisłę Zbaw prawie się obsrał, gdy doskoczyło do niego kilka osób.

Jest tu masa kumatych użytkowników, którzy mecze Wisły spędzają na SB a stadion widzą tylko na zdjęciach, ale są też osoby, które wiedzą co piszczy w szatni i chociażby jaka była sytuacja z Sobczakiem, któremu w pewnej rozmowie z dzieciakiem w brylach towarzyszył nie Uryga i nie inny Polak, lecz Hiszpan i gdy było dość ostro.
Może napiszcie czemu już nie ma "zgody" z Władkiem o aparycji PZPN-owskiego betonu, który mimo wszystko jakieś pieniądze jeszcze dawał.

To jest debil, to jest ....a debil chory psychicznie. Ha tfu na niego.
Odpowiedz cytując