Wyświetl pojedynczy post
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94602
Stary 27.06.2024, 22:50
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Być może przestrzela ze wszystkimi transferami, ale trzeba im oddać że w tym oknie to raczej myślą nad nimi aż za długo.
Rodado
podpisany 20.08
debiut 26.08
Carbo
podpisany 3.08
debiut 27.08
Jak kadra będzie skompletowana do końca lipca, to będzie można mówić o dobrym wyniku. Tak wiem, byłoby fajnie wcześniej, ale to niestety kosztuje.

A Sapały to w ogóle nie chce mi się komentować. Chłop w rundzie przed przyjściem do nas zagrał, uwaga
34 minuty z Astaną w rewanżu gdzie sprawa po pierwszym meczu byłą już wyjaśniona
6 w superpucharze
53 w ligowym ze Stalą

W całym wcześniejszym sezonie miał 397 z czego połowę w dwóch meczach PP. W ESA tylko ogryzki. Przez cały rok Papszun nie dał mu w lidze pełnych 90 minut. Dla porównania nawet wiecznie połamany Junca miał u nas w zakończonym sezonie +1000 minut. Przez półtora roku w Rakowie nie miał nawet 500 minut na boisku i my takiemu chłopu daliśmy 2,5 roczny kontrakt. Nawet jeśli w klubie był wtedy wyjątkowy chlew - rozjebanie pionu sportowego przez Wuje, właścicielskie ruchawki, przyjście Kiko. To jest to niepojęte.
Odpowiedz cytując