Karherop napisał(a):

|
Być może przestrzela ze wszystkimi transferami, ale trzeba im oddać że w tym oknie to raczej myślą nad nimi aż za długo.
|
Rodado
podpisany 20.08
debiut 26.08
Carbo
podpisany 3.08
debiut 27.08
Jak kadra będzie skompletowana do końca lipca, to będzie można mówić o dobrym wyniku. Tak wiem, byłoby fajnie wcześniej, ale to niestety kosztuje.
A Sapały to w ogóle nie chce mi się komentować. Chłop w rundzie przed przyjściem do nas zagrał, uwaga
34 minuty z Astaną w rewanżu gdzie sprawa po pierwszym meczu byłą już wyjaśniona
6 w superpucharze
53 w ligowym ze Stalą
W całym wcześniejszym sezonie miał 397 z czego połowę w dwóch meczach PP. W ESA tylko ogryzki. Przez cały rok Papszun nie dał mu w lidze pełnych 90 minut. Dla porównania nawet wiecznie połamany Junca miał u nas w zakończonym sezonie +1000 minut. Przez półtora roku w Rakowie nie miał nawet 500 minut na boisku i my takiemu chłopu daliśmy 2,5 roczny kontrakt. Nawet jeśli w klubie był wtedy wyjątkowy chlew - rozjebanie pionu sportowego przez Wuje, właścicielskie ruchawki, przyjście Kiko. To jest to niepojęte.