Jaroo1 napisał(a):

Drozd, Probierz to top trener. Jestem pewien że kiedyś poprowadzi klub z ligi top 5 a nawet najlepszy klub na świecie.
Na euro mu nie poszło bo jego plan sabotowali zawodnicy z polskiego bagienka.
Identycznie było z Rude gdy ten słusznie, wpuszczał Krzyzankwskiego non stop, a ten sabotował grę. Albo tych kilku innych Polaczków cienkich wpuszczal i cały trud tego wielkiego trenera był marnowany
Ciekawe czy jakby Rude kadre nasza teraz prowadził to by było narracja taka że chuja się zna xd pariasi głuptasi hehe
|
A kto mu wybrał tych zawodników? Casha spoza bagienka nie zabrał wcale. Jest dziadem i tyle.
Natomiast próby ironizowania, które od jakiegoś czasu uskuteczniasz są tak toporne i jałowe jak PMS. Żenada.