Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#630
Stary 27.06.2024, 21:47
azor napisał(a):Wyświetl post
Czasami mam wrażenie, że Drozd i Markus to to samo konto, czekam aż zapomnisz się przelogować.

Najprościej jak się da - jeżeli sam używasz argumentu polskości i patriotyzmu, to mimo wszystko szacunek do instytucji jakim jest nasza ojczyzna powinno być istotne. Jeżeli nie, to po prostu kupujmy zawodników do reprezentacji jak ZEA, Katar czy nawet na własnym podwórku reprezentację w siatkówkę czy kosza. Kumasz? Czy szeroko pojęty patriotyzm wyrażany jest według Twojego "jechania na dupie"?

Probierz s.......ił mecz z Austrią, to fakt. Czy decyzja o podtrzymaniu go na stołku jest słuszna? Tak - nie widzę innej perspektywy. Masz pomysł gagtku kto powinien zostać selekcjonerem? Hyballa?
Oczywiście, że mam. Ktokolwiek kto będzie powoływał w oparciu o umiejętności i aktualną formę, a nie podszepty "środowiska". Może być Hyballa, może być nawet Rude . Każdy jest lepszy niż Probierz, mecz z Austrią rozwiewa wątpliwości.

A co do obywatelstwa.

Urodzenie z rodziców, z których co najmniej jedno ma obywatelstwo polskie – zasada krwi/Ius Sanguinis. ...
Urodzenie lub znalezienie dziecka w Polsce – zasada terytorium/Ius Soli. ...
Przysposobienie pełne – adopcja. ...
Nadanie przez Prezydenta RP.

Takie są możliwości.

W przypadku Casha.

Jego mama ma na imię Barbara, a jej pierwotne nazwisko to Tomaszewska. Jej rodzice wyemigrowali do Anglii podczas trwania drugiej wojny światowej. Mówi płynnie po polsku.
Czytaj więcej na https://zawodtyper.pl/matty-cash-a-r...owi-po-polsku/


Więc przestań pieprzyć farmazony o jakimś Katarze.

Probierz go nie wziął bo jest kretynem i jak sam stwierdził. Nawet jemu jest przykro, że nie awansowaliśmy. Skoro selekcjoner potrafi wypowiedzieć takie słowa, to o czym tu gadać. Awans to kwestia trzeciorzędna dla niego.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując